Teeling Small Batch

Šalis: 
Airija
Regionas: 
Dublin
Darykla / Prekinis ženklas: 
Teeling whiskey company
Amžius: 
Be amžiaus nuorodos

TEELING SMALL BATCH yra pavyzdinis ir populiariausias The Teeling Whiskey Company viskis, įprasminantis šio gamintojo bandymą sukurti įdomų ir neįprastą blended irish whiskey kategorijos viskį. Šis gėrimas kupažuojamas nedidelėmis partijomis, tik iš kruopščiai atrinktų ąžuolinių statinių. Vėliau, papildomam brandinimui jis yra perpilamas į statines, kuriose iki tol buvo brandinamas Nikaragvos romas. Tokia išlaikymo technologija TEELING SMALL BATCH viskiui suteikia papildomą aromato ir skonio dozę.

TEELING SMALL BATCH viskis į butelius išpilstomas 46 % alkoholio tūrio koncentracijos, prieš tai nefiltruojant šaltąja filtracija.

Aromatas: Vanilė, obuolių pyragas, apelsino žievelė, saldžios romo užuominos.

Skonis: Saldus, džiovintos žolelės, prieskoniai, cinamonas.

Komentaras: Tai yra pavyzdinis ir populiariausias TEELING viskis, įprasminantis šio gamintojo bandymą sukurti įdomų ir neįprastą blended irish whiskey kategorijos viskį. Šio gėrimo mišinyje naudojama  „maišytiems viskiams“ neįprastai didelė dalis salyklinio viskio, kuris buvo brandintas ex-bourbon statinėse. Papildomas išlaikymas romo statinėse, šį viskį paverčia unikaliu blended irish whiskey kategorijos viskiu.

Kaina: TEELING SMALL BATCH 0,7L butelis Lietuvoje kainuoja apie 34 EUR.